Stemple gumowe

Promocje

Producenci

Nowe produkty

Stemple gumowe Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 57,61 zł 82,30 zł -30%

  Zestaw gumowych stempli na drewnianych bloczkach o tematyce zimowej + 3 tusze (niebieski, srebrny, zielony ) zapakowane w drewnianym pudełku. Stwórz cudowny świąteczny klimat na swoich kartkach, w dzienniku, grudniowniku, albumie, dekoracjach świątecznych czy etykietach na prezentach.

  57,61 zł 82,30 zł -30%
  Obniżka!
  W magazynie
 • 23,50 zł
  Nowy

  Stempel gumowy o wymiarach: 8,5 x 12cm Podklejona od spodu pianka ma za zadanie amortyzację, dzięki czemu uzyskana odbitka jest bardzo dokładna a jednocześnie nie mamy odbitych krawędzi stempla na pracy. Na stemplu widoczny nadruk wzoru, który ułatwia umiejscowienie odbitki w wybranym przez nas miejscu.

  23,50 zł
  W magazynie
 • 33,20 zł
  Nowy

  Zestaw stempli gumowych 4szt Podklejona od spodu pianka ma za zadanie amortyzację, dzięki czemu uzyskana odbitka jest bardzo dokładna a jednocześnie nie mamy odbitych krawędzi stempla na pracy. Na stemplu widoczny nadruk wzoru, który ułatwia umiejscowienie odbitki w wybranym przez nas miejscu.

  33,20 zł
  W magazynie
 • 46,95 zł
  Nowy

  Zestaw stempli gumowych 10szt Podklejona od spodu pianka ma za zadanie amortyzację, dzięki czemu uzyskana odbitka jest bardzo dokładna a jednocześnie nie mamy odbitych krawędzi stempla na pracy. Na stemplu widoczny nadruk wzoru, który ułatwia umiejscowienie odbitki w wybranym przez nas miejscu.

  46,95 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów