Lalki Julie Nutting

Producenci

Nowe produkty

Lalki Julie Nutting

Lalki z kolekcji Julie Nutting to niespotykana zabawa dla dużych i małych twórców. Tutaj ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia! Dzięki stemplom z lalkami oraz wykrojnikami można tworzyć niespotykanie wiele projektów: od kartek, po tagi, layouty, czy nawet domki dla lalek! To nieskończona zabawa dla dużych i małych :) Inspiracje dla początkującyc...

Lalki z kolekcji Julie Nutting to niespotykana zabawa dla dużych i małych twórców. Tutaj ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia! Dzięki stemplom z lalkami oraz wykrojnikami można tworzyć niespotykanie wiele projektów: od kartek, po tagi, layouty, czy nawet domki dla lalek! To nieskończona zabawa dla dużych i małych :) Inspiracje dla początkujących i nie tylko ;) - https://www.pinterest.com/irisbernardo/dolls-prima/

Więcej

Lalki Julie Nutting Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 29,90 zł

  Zestaw stempli gumowych - 4szt. Podklejona od spodu pianka ma za zadanie amortyzację, dzięki czemu uzyskana odbitka jest bardzo dokładna a jednocześnie nie mamy odbitych krawędzi stempla na pracy. Wymiar stempla: 15,0 x 20cm. Na stempu widoczny nadruk wzoru, który ułatwia umiejscowienie odbitki w wybranym przez nas miejscu.  

  29,90 zł
  W magazynie
 • 29,90 zł

  Stempel gumowy o wymiarach: 7,5 x 18,0cm Podklejona od spodu pianka ma za zadanie amortyzację, dzięki czemu uzyskana odbitka jest bardzo dokładna a jednocześnie nie mamy odbitych krawędzi stempla na pracy. Na stempu widoczny nadruk wzoru, który ułatwia umiejscowienie odbitki w wybranym przez nas miejscu.

  29,90 zł
  W magazynie
 • 32,40 zł

  Stempel gumowy o wymiarach: 7,5 x 19,0cm Podklejona od spodu pianka ma za zadanie amortyzację, dzięki czemu uzyskana odbitka jest bardzo dokładna a jednocześnie nie mamy odbitych krawędzi stempla na pracy. Na stemplu widoczny nadruk wzoru, który ułatwia umiejscowienie odbitki w wybranym przez nas miejscu.

  32,40 zł
  W magazynie
 • 32,40 zł

  Stempel gumowy o wymiarach: 6,5 x 19,0cm Podklejona od spodu pianka ma za zadanie amortyzację, dzięki czemu uzyskana odbitka jest bardzo dokładna a jednocześnie nie mamy odbitych krawędzi stempla na pracy. Na stemplu widoczny nadruk wzoru, który ułatwia umiejscowienie odbitki w wybranym przez nas miejscu.

  32,40 zł
  W magazynie
 • 29,90 zł

  Stempel gumowy o wymiarach: 5 x 17cm Podklejona od spodu pianka ma za zadanie amortyzację, dzięki czemu uzyskana odbitka jest bardzo dokładna a jednocześnie nie mamy odbitych krawędzi stempla na pracy. Na stemplu widoczny nadruk wzoru, który ułatwia umiejscowienie odbitki w wybranym przez nas miejscu.

  29,90 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów