Polecane produkty

Promocje

Producenci

Nowe produkty

Polecane produkty Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 45,00 zł

  Jest to opcja dla osób, które we własnym zakresie skompletują sobie materiały z kitu nr 7 i chcą mieć dostęp do warsztatów online. Cena obejmuje: - udział w warsztacie w grupie zamkniętej na fb - zapraszam po zakupie - dostęp do live przez 4 tyg. - instrukcja, jak przygotować się do live Poniżej znajdziesz skład kitu i opis co może ci się przydać do...

  45,00 zł
  W magazynie
 • 29,00 zł
  Nowy

  Jesień to zarówno długie wieczory spędzane w przytulnym domu jak i spotkania z udającą się na zimowy sen naturą. Dzięki "Cozy Evening" wszystkie ciepłe, jesienne wspomnienia znajdą idealną oprawę. Kolekcja ta doskonale sprawdzi się również podczas tworzenia całorocznych projektów.

  29,00 zł
  W magazynie
 • 29,00 zł
  Nowy

  Święta w mieście mają niepowtarzalny urok. Pięknie udekorowane, eleganckie kamienice, świąteczne wianki wiszące na drzwiach, dziadek do orzechów pamiętający czasy dzieciństwa, ciepło domowego ogniska płynące prosto z kominka. Wyjątkowa magia świąt, zaklęta w kolekcji "Home for Christmas".

  29,00 zł
  W magazynie
 • 29,00 zł
  Nowy

  Gorączka świątecznych przygotowań jeszcze nigdy nie była tak słodka. Rodzinne pieczenie i gotowanie to wspaniała okazja do tworzenia niepowtarzalnych wspomnień. Kolekcja "The Sweetest Christmas" to miks kulinarnych motywów i radosnej, świątecznej atmosfery, doskonale sprawdzający się we wszystkich sezonowych (i nie tylko) projektach. 

  29,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów