Obniżka!

Książka / Renowacja. Metody konserwacji antyków i starych przedmiotów. Julia de Bierre i James Bain Smith

ISBN 978-83-7243-901-7

Nowy

Autor:
Julia de Bierre i James Bain Smith
Liczba stron:
96
Format:
222x238 mm
Oprawa:
Oprawa miękka
ISBN:
978-83-7243-901-7
Wydawnictwo:
Wydawnictwo RM
Rok wydania:
2011

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


27,93 zł

-30%

39,90 zł

Więcej informacji

Czy chcesz ożywić zniszczony blat stołu, ustabilizować chwiejące się krzesło, odnowić złoconą ramę? W tej książce znajdziesz niezbędną wiedzę o tym, jak w stare meble tchnąć nowe życie. Zgromadzone w niej starannie sprawdzone informacje są przejrzystą i zwięzłą odpowiedzią na wiele problemów nurtujących osoby - zarówno początkujące, jak i zaawansowane - zajmujące się amatorsko konserwacją.

Książka zawiera opisane szczegółowo od początku do końca metody konserwacji: w jaki sposób naprawić typowe uszkodzenia, jak odnowić zniszczone powierzchnie, podane są instrukcje konserwacji krok po kroku - jak w przepisie kulinarnym oraz dokładny wykaz niezbędnych materiałów i narzędzi.

Książka jest przeznaczona dla entuzjastów starych przedmiotów, dla wszystkich tych, którzy podzielają miłość do antyków i używanych mebli, oraz tych, którzy pragną doskonalić praktyczne umiejętności konserwacji. Poczuj satysfakcję płynącą z pracy własnymi rękami, przywracając zniszczonym przedmiotom dawną świetność z wykorzystaniem starych metod i i współczesnych materiałów.

Julia de Bierre i James Bain Smith są założycielami Castle Workshop - znanego na całym świecie zespołu projektantów i dekoratorów, specjalizujących się w uzyskiwaniu stylowych efektów, konserwacji i postarzaniu mebli.

 

Cena za sztukę

6 inne produkty w tej samej kategorii: