pentart / efekt rdzy / rust effect - odczynniki 3x20ml

26156

Nowy

Jak uzyskać efekt starego przedmiotu w domowych warunkach? Zmieszaj rdzę w proszku z pastą żelową, strukturalną lub farbą, nałóż na dekorowany przedmiot i skrop odczynnikami rdzy w różnych kolorach. Można także posypać proszkiem wilgotną powierzchnię pomalowaną farbą lub pokrytą klejem i następnie skropić proszek odczynnikami.  Końcowy efekt zależy od nałożonej ilości poszczególnych kolorów.

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt.


16,60 zł

Więcej informacji

Zestaw odczynników do stosowania w połączeniu z rdzą w proszku. Trzy różne kolory (żółty, żółto-czerwony oraz brązowy) zapewnią ciekawy i różnorodny efekt, w zależności od sposobu użycia.
Wystarczy zmieszać rdzę w proszku z pastą żelową, pastą strukturalną lub farbą, nałożyć na dekorowany przedmiot, a następnie skropić odczynnikami rdzy w różnych kolorach. Można także posypać proszkiem wilgotną powierzchnię pomalowaną farbą lub pokrytą klejem i w ten sam sposób skropić proszek odczynnikami. Należy pamiętać, że końcowy efekt zależy od ilości nałożonych kolorów poszczególnych kolorów - warto wcześniej zrobić próbę.

Cena za opakowanie

23 inne produkty w tej samej kategorii: